Vis Natura

Sklep Internetowy

 

Regulamin sklepu

A. Postanowienia ogólne
 1. Niniejszy regulamin stanowi integralną część umowy sprzedaży produktów firmy Vis Natura zawartej z Kupującym.
 2. Warunkiem zawarcia ważnej umowy sprzedaży jest akceptacja przez Kupującego zawartych w niniejszym regulaminie postanowień.
 3. Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie Jego danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji złożonego zamówienia.
 4. Zamówienia można składać poprzez stronę internetową: omegakwasy.pl
  Sklep internetowy Vis Natura znajdujący się pod w/w adresem internetowym, stanowi integralną część działalności gospodarczej, zarejstrowanej pod nazwą: Oleje Roślinne Vis Natura Aleksander Nowak. Adres siedziby firmy: 55 – 002 Kamieniec Wrocławski, ul. Podwale 20.

  B. Zamówienia
 1. Zamówienia są realizowane na podstawie złożonego zamówienia w formie elektronicznej.
 2. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie niezbędnych danych, takich jak: dane osobowe i adresowe, numer telefonu kontaktowego, ilość zamówionego produktu oraz potwierdzone uregulowanie należności wynikającej ze złożonego zamówienia.
 3. Podane ceny produktów oraz ich koszt dostawy firmą kurierską, są cenami brutto [zawierają w sobie podatek VAT] i są podane w złotych polskich.
 4. Vis Natura – Sklep Internetowy, realizuje zamówienia na terenie RP. Zamówiony i opłacony produkt jest dostarczany na podany przez Kupującego adres.
  C. Realizacja zamówienia.
 1. Zamówienie jest dostarczane do Kupującego firmą kurierską.
 2. Czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 5 dni roboczych po zaksięgowaniu na koncie należności wynikających z prawidłowo złożonego zamówienia.
 3. W przypadku uszkodzenia przesyłki, Adresat, ma prawo odmowy jej odbioru.
 4. Innego rodzaju reklamacje związane z uszkodzeniem przesyłki, powstałe podczas transportu, będą uwzględniane jedynie na podstawie spisanego dokumentu potwierdzającego uszkodzenie przesyłki przez doręczyciela przesyłki.